понеділок, 27 березня 2017 р.21 березня 2017 року в приміщенні актової зали Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась зустріч учителів правознавства району із автором підручника «Основи правознавства. 9 клас» (автори: Васильків І.Д., Кравчук В.М), поданий на Всеукраїнський конкурс, Васильків Іриною Дмитрівною, учителем СЗШ І-ІІІ ступенів № 31 м.Львова.
      Спільно із методистом методкабінету відділу освіти Яворівської РДА О.В.Лазорко,   обговорили особливості ситуації з оновленням навчальних програм та важливість долучення учителів до процесу обговорення змін в освіті. В ході роботі учителі правознавства  ознайомились із Навчальною програмою з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою на колегії МОНУ 08.09.2016р.
     Ірина Дмитрівна охарактеризувала зміст нової програми з правознавства і розповіла про особливості організації навчання учнів за цією програмою. Присутні висловили свої очікування щодо майбутніх підручників та дізнались про методичні прийоми, які дозволять реалізувати особистісно зорієнтований, компетентнісний та діяльнісний підходи до навчання на уроках правознавства.
     Серед нових можливостей, які пропонує цей підручник, можна відзначити зручний апарат орієнтування, інфографіку, посильні завдання для домашньої роботи, повністю розроблені практичні заняття та уроки узагальнення, матеріали для актуалізації та рефлексії на уроці, багато практичних завдань і юридичних ситуацій та достатня кількість витягів із нормативно-правових актів для їх розв’язання. Підручник буде цікавим для учнів, які люблять сприймати нове через образи, символи та асоціації, а вчителям дозволить застосувати нові підходи у роботі з термінами і поняттями.
Немає коментарів:

Дописати коментар